GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bordslampfot 2117337
*
nr 211 7337
Bordslampfot
Keramik, Maggie Wibom
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 februari 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 20:40:02
1
550 kr
3/2 10:05:25
2
200 kr
3/2 10:06:03
2
400 kr
3/2 12:44:27
2
500 kr
3/2 12:47:56
2
600 kr
3/2 15:26:35
1
ledande budet*
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot keramik maggie wibom
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
*
Bordslampfot
nr 211 7337
Bordslampfot
Keramik, Maggie Wibom
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 februari 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/2 20:40:02 | 1 | 550 kr |
3/2 10:05:25 | 2 | 200 kr |
3/2 10:06:03 | 2 | 400 kr |
3/2 12:44:27 | 2 | 500 kr |
3/2 12:47:56 | 2 | 600 kr |
3/2 15:26:35 | 1 | ledande budet* |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot keramik maggie wibom
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09